محل تبلیغات شما
مشکل با عدم دریافت کردن اس ام اس از وبمانی

توصیه می کنیم از شماره ایرانسل برای وریفای در وبمانی استفاده نمایید زیرا ارتباطات بین المللی قوی تری برقرار می نماید.
با این وجود اگر شماره موبایلی که در وب مانی ثبت نموده اید صحیح است ولی نمی توانید اس ام اسی دریافت کنید، روش کلی حل مشکل این است که به Webmoney Security مراجعه نمایید.

در بخش Confirmation قسمت Confirmation via SMS را disable کنید. اما مشکل اینجاست که وقتی این کار را انجام می دهید، برای تایید خود آن یک بار باید از طریق SMS برای شما کد تایید ارسال شود، حال آنکه شما SMS از وبمانی دریافت نمی کنید. اما حتمن تست کنید زیرا ممکن است این اس ام اس را دریافت نمایید.

اگر SMS را نگرفتید؛ لازم است مشکل را به وب مانی از طریق آدرس integration@webmoney.ru اطلاع دهید:

نام و نام خانوادگی :
Wmid :
شماره موبایل:
من نمی توانم sms code را دریافت کنم.
من می خواهم sms code را غیر فعال کنم ، اما نمی توانم زیرا برای غیر فعال کردن sms دوباره sms code نیاز هست که من نمی توانم دریافت کنم.
لطفا با توجه به اینکه voice channel در ایران مشکلی ندارد، من را به voice channel متصل نمایید.

نمونه متن انگلیسی:

My name is
My WMID is …
My mobile number is ……
I don’t receive sms code when I want transfer money.
It’s exactly the same number I registered in webmoney system.
I wanted to disable confirm payment sms code but I couldn’t because again I should receive a sms code and enter it in the related field for entering to security section.
It seems it’s a problem about Iran mobile phone network, I suggest please replace voice channel system instead of sms code system for me, or disable sms manually for me.
Voice channel system works with no error in Iran.
Thank you

وقتی پاسخ دادند که شماره ی شما به voice channel منتقل شده است، برای غیر فعال کردن sms به Webmoney Security مراجعه نمایید.
حال وقتی قسمت Confirmationvia SMS را disable کنید، چند لحظه بعد به شماره موبایل شما زنگ زده می شود و کد تایید به صورت صوتی برای شما پخش می شود. حتما در محیط کم صدایی باشید و خودتان را آماده کنید که آن را درست یادداشت کنید.

آموزش جامع تر این مطلب را  که به صورت تصویری تدوین شده است، می توانید از اینجا دریافت کنید.

آموزش کسب درامد در دانکی میلز

کتاب ونک در آیینه زمان

درمان پارکینسون با زهر زنبور جواهر

sms ,دریافت ,i ,اس ,code ,نمی ,sms code ,voice channel ,اس ام ,غیر فعال ,نمی توانم ,voice channel system ,security مراجعه نمایید ,webmoney security مراجعه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

landdispsourca tobestneckind Linda's game ثبت شرکت - ثبت لوگو - ثبت شرکت خاص صنایع ماشین سازی رویال تراش آمل توریستگاه آنلاین vinglipshora پایان نامه های رشته مدیریت GAME WINER